
У Черкасах завершено стажування молоді в органах місцевого самоврядування
У Черкасах підбили підсумки стажування учнівської молоді в органах місцевого самоврядування. Урочистості відбулися у кінотеатрі “Україна”. Стажистів привітали Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко та члени виконавчого комітету Черкаської міської ради. «Постійно переконуюся, що...









