Черкаси отримали чергову партію гуманітарної допомоги від німецьких партнерів

Черкаси отримали чергову партію гуманітарної допомоги від німецьких партнерів. До міста надійшло медичне та реабілітаційне обладнання для лікарні, а також меблі для закладу освіти.
Допомогу передано в межах проєкту «Покращення цивільного захисту в муніципальному партнерстві з Україною», який реалізується за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).
У 2025 році Черкаси спільно з містом-побратимом Білефельдом уже втретє успішно подали заявку на участь у цьому проєкті та отримали підтвердження щодо надання місту пакетів підтримки. До них увійшли спеціалізований мікроавтобус, який навесні цього року був переданий МСК «Дніпро», а також сучасне обладнання для реабілітації та догляду за пацієнтами.
Нинішня поставка є другою частиною грантової допомоги. Вона включає обладнання для реабілітації, функціональні медичні ліжка, засоби для догляду за хворими, допоміжні засоби для людей з обмеженою мобільністю та інше необхідне оснащення для медичного закладу. Окремо до Черкас надійшли шкільні парти та стільці, які будуть передані одному із закладів освіти міста.
Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко щиро дякує німецьким партнерам за постійну підтримку громади.
«Щиро дякую нашим друзям із Білефельда та Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) за послідовну допомогу Черкасам. У цей надзвичайно складний для України час така підтримка має особливу цінність. Завдяки нашій співпраці місто отримує необхідне обладнання для медичних закладів, покращує умови реабілітації та лікування людей, а також підтримує освітню сферу. Ми високо цінуємо довіру наших партнерів і вдячні за те, що вони продовжують бути поруч із Черкасами та Україною», – зазначив Анатолій Бондаренко.