60 років історії та нове покоління випускників: у Черкасах відзначили ювілей бізнес-коледжу

Черкаський державний фаховий бізнес-коледж відзначив 60-річчя від дня заснування та провів урочистий випуск 2026 року. Цьогоріч заклад підготував понад 300 кваліфікованих спеціалістів.
У заході взяли участь Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко, начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, представники міської й обласної влади, викладачі, студенти та їхні рідні.
Історія коледжу – це не лише дати в архівних документах чи зміни назв на фасаді. Це тисячі життєвих і професійних шляхів, які розпочалися в його аудиторіях. У закладі наголошують: кожен успіх сучасних студентів є продовженням справи тих, хто 60 років тому закладав підвалини коледжу.
Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко привітав колектив коледжу з ювілеєм, а випускників – із завершенням важливого етапу навчання. Також вручив їм дипломи та нагороди.
«Коли говоримо про бізнес-коледж, насамперед говоримо про людей, які присвятили своє життя навчанню молоді. Низький уклін викладачам, адже вони є прикладом професіоналізму, відданості та любові до своєї справи. Дякую батькам за те, що їхні діти навчаються саме у Черкасах, а колективу на чолі з професійним керівником – за розвиток закладу та реалізацію важливих освітніх програм. Черкаська громада пишається бізнес-коледжем і його випускниками. Вірю, що саме вони у майбутньому будуть розвивати економіку нашого міста та розбудовувати сильну незалежну європейську Україну», – зазначив Анатолій Бондаренко.
Під час урочистостей Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко вручив колективу коледжу пам’ятну відзнаку «За звитяги в ім’я Черкас. Остафій Дашкович» І ступеня – за внесок у розвиток освіти, міжнародної співпраці, волонтерства та підтримку ЗСУ. Також працівників закладу відзначили медалями «Незламна духом черкащанка» і «За сумлінну працю», грамотами виконавчого комітету міської ради та подякою міського голови.