Черкаських митників відзначили з нагоди професійного свята

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем привітали митників із 35-річчям української митної служби.

Працівникам вручили медалі “За сумлінну працю” і подяки міського голови за значний особистий внесок у розвиток митної справи, реалізацію державної митної політики, професійні досягнення, бездоганну службову репутацію та захист економічних інтересів України.

«Дякую за роботу, яка не завжди помітна, але завжди важлива. З Днем митника України!» — зазначив Анатолій Бондаренко.