У Черкасах планують завершити реконструкцію басейну МСК «Дніпро»

У Черкасах планують завершити реконструкцію центрального басейну МСК «Дніпро». Про це повідомила заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна.
Роботи на об’єкті розпочали у вересні 2021 року коштом державної інфраструктурної субвенції. Після початку повномасштабного вторгнення фінансування зупинили, а проєкт поставили на паузу.
«Центральний басейн – це надважливий і стратегічний об’єкт для нашого міста. Роботи розпочалися ще у вересні 2021 року за рахунок державної інфраструктурної субвенції. Однак через повномасштабне вторгнення фінансування було зупинено, і проєкт поставили на паузу», – зазначила Анастасія Чубіна.
Цьогоріч басейн отримав підтримку міжнародних партнерів у межах програми Recovery III. Місто планує дофінансувати близько 20 млн грн, решту коштів очікують від держави та міжнародних партнерів.
Проєктно-кошторисну документацію вже оновили, тепер у Черкасах очікують на рішення Уряду.
«Ми сподіваємося, що це відбудеться найближчим часом. Для нас цей об’єкт критично важливий. Сьогодні це не лише про масовий спорт чи заняття дітей. Це також важлива частина системи спортивної реабілітації наших військових», – наголосила заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна.