Радіаційний моніторинг провели у Черкасах міська влада спільно з ДСНС України. Про це повідомив Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.
Радіаційний моніторинг міста здійснили із застосуванням спеціалізованого автомобільного транспорту та повітряного судна.
Обладнання із системою RSI дозволяло відстежувати показники та відображати їх на карті в режимі реального часу.
За результатами перевірки всі виявлені радіоізотопи природного, медичного та промислового походження перебувають у межах природного радіаційного фону.
«Показники в Черкасах – у нормі. Перевищення природного радіаційного фону не зафіксовано», – зазначив Анатолій Бондаренко.
Радіаційний моніторинг міста здійснили із застосуванням спеціалізованого автомобільного транспорту та повітряного судна.
Обладнання із системою RSI дозволяло відстежувати показники та відображати їх на карті в режимі реального часу.
За результатами перевірки всі виявлені радіоізотопи природного, медичного та промислового походження перебувають у межах природного радіаційного фону.
«Показники в Черкасах – у нормі. Перевищення природного радіаційного фону не зафіксовано», – зазначив Анатолій Бондаренко.

