У Черкасах відкрили літній сезон для підопічних Територіального центру соціальних послуг

У Черкасах на березі Дніпра відбулося відкриття літнього сезону для підопічних Територіального центру надання соціальних послуг.
Святковий захід пройшов у форматі пляжної вечірки. Для гостей підготували музичну програму, частування та простір для відпочинку й спілкування.
Участь у події взяла заступниця Черкаського міського голови Черкас Марина Гаркава. Вона долучилася до святкової атмосфери, поспілкувалася з підопічними та разом із ними танцювала під відкритим небом.
«Дуже хотілося підбадьорити батьків військовослужбовців, внутрішньо переміщених літніх людей і наших пенсіонерів, які сьогодні ведуть активну волонтерську діяльність», – зазначила Марина Гаркава.
Свято супроводжувалося танцями, живою музикою та щирим спілкуванням.