Мойсієнко Василь Миколайович
Адреса приймальні:
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького бульв.Шевченка,81, к.123
Час прийому:
1-й і 3-й понеділок з 13.00 до 14.00
Комісія
З питань гуманітарної та соціальної політики
Округ
Округ №1
Фракція
Слуга народу
Помічники
№ | ПІБ помічника | Дата видачі повноваження |
---|---|---|
1. | Бієвець Максим Юрійович | 16.01.2021 |
2. | Біла Олена Анатоліївна | 16.01.2021 |
3. | Руденко Катерина Василівна | 07.03.2022 |
Біографія
Звітність
Народився 24 липня 1965 року на Житомирщині. З 1988 року постійно проживаю у м. Черкаси. Закінчив з відзнакою історичний факультет Полтавського педагогічного інституту ім. В.Г. Короленка ( нині – Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка) (1988 р.), аспірантуру за спеціальністю 07.00.01 – історія України у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького (1998 р.), правничі студії з європейського права в Інституті міжнародних відносин Київського університету ім. Тараса Шевченка (1998 р.), студії з прав людини в Інституті конституційної і правової політики – COLPI (Будапешт, 2001 р.), євроатлантичні студії Інституту стратегічних досліджень (Краків, 2010 р.) та докторантуру за спеціальністю 23.00.01 – теорія та історія політичної науки у Інституті політичних та етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України (2005 р.), стажувався у Варшавському університеті (2015-2016 рр.) за програмою «Інноваційний університет і лідерство».
Трудову діяльність розпочав у 1988 р. вчителем історії та правознавства Черкаської загальноосвітньої школи №33, потім працював на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи Черкаської загальноосвітньої школи №11, де започаткував гуманітарно-правову спеціалізацію цього закладу. Від 1993 р. працює в Черкаському державному педінституті (нині – Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького): асистент кафедри історії, старший викладач, доцент кафедр новітньої історії і права, теорії та історії держави і права, завідувач цієї кафедри.
У Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук на тему «Ліберально-демократичний (опозиційний) рух в Україні (середина 60-х – 80-ті роки XIX століття)» (1999 р.) та отримав вчене звання доцента (2002 р.) Від 2005 до 2007 р. обіймав посаду декана історико-філософського факультету. З 2006 р. до 2010 р. працював на посаді завідувача кафедри теорії та історії держави і права. З серпня 2014 р. – перший проректор Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, професор кафедри державно-правових дисциплін.
За час перебування на посаді першого проректора проведено значну роботу з імплементації нової редакції Закону України «Про вищу освіту», ліцензування нових освітніх програм та підготовки іноземних студентів, відкриття єдиної в Черкаській області кафедри військової підготовки.
Провідними темами наукових пошуків є рецепція ліберальних ідей в політико-правовій думці другої половини XIX – поч. XX ст., проблема верховенства права у вітчизняній юридичній думці та ін. Науковий доробок становить понад 150 наукових і методичних публікацій, в тому числі монографій, навчальних посібників. Узяв активну участь у роботі 120 наукових форумів різного рівня. Член спеціалізованої вченої ради К 73.053.01 по захисту кандидатських дисертацій при ЧНУ ім. Б. Хмельницького від часу її створення. Входив до складу редколегії наукового збірників «Гуржіївські читання» та «Актуальні проблеми формування громадянського суспільства та становлення правової держави».
Член Національної спілки журналістів України з 2006 р. Автор численних публікацій у масовій періодиці та електронних виданнях, виступаю в якості політичного аналітика в теле- і радіоефірі. Веду активну громадську роботу, зокрема, обирався депутатом Черкаської міської ради (1990-1994 рр.), очолював комісію з адміністративної політики Громадської ради при Черкаській облдержадміністрації, працював позаштатним радником голови Черкаської обласної ради, став одним із засновником Центру європейської та євроатлантичної інтеграції при Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького, очолюю Наглядову раду Агенції регіонального розвитку Черкаської області.
Основні пріоритети в діяльності
депутата Черкаської міської ради
Мойсієнка Василя Миколайовича у 2024 році
Моя діяльність як депутата Черкаської міської ради VIII скликання спрямована на захист інтересів громади, розв’язання проблем жителів територіальної громади та створення належних умов життєдіяльності в умовах воєнного стану.
За мого сприяння було вирішено низку нагальних питань щодо оновлення матеріально-технічного оснащення в загальноосвітніх закладах, покращення соціальної інфраструктури, примноження творчого потенціалу та культурного простору м. Черкаси.
На постійній основі триває робота зі зверненнями громадян: за звітний період отримаd понад 50 звернень, значна частина яких стосувалася матеріально-грошової допомоги на лікування, проведення ремонтних робіт закладів та установ профільного спрямування, консультацій щодо порушення соціально-економічних прав громадян.
Мої пріоритетами у звітному періоді:
В освітній сфері:
- облаштування закладів освіти укриттями, згідно з безпековими умовами;
- забезпечення закладів освіти пристроями безперебійного електроживлення;
- забезпечення новим мультимедійним обладнанням закладів дошкільної та загальної середньої освіти;
- придбання технічного обладнання для навчальних кабінетів закладів нового типу;
- виплата стипендій учням-переможцям олімпіад і конкурсів;
- підтримка вчителів-новаторів, які успішно реалізують освітні проєкти НУШ.
У сфері волонтерської допомоги:
- організація благодійних та культурно-просвітницьких заходів для збору коштів для ЗСУ;
- залучення міжнародних організацій та фондів у рамках гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам;
- організаційна та матеріальна підтримка внутрішньо переміщених осіб;
- організація центрів з надання психологічної допомоги військовими, ветеранами, членами їх родин та усім, хто зазнав травмівного впливу російсько-української війни.
- Участь у реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи першої леді Олени Зеленської.
У сфері державно-релігійних відносин:
- впровадження християнських цінностей у діяльність органів місцевого самоврядування та закладів освіти;
- розвиток і зміцнення традиційних цінностей віри, сім’ї, патріотизму, тощо;
- залучення представників різних релігійних конфесій до актуальних проблем міста, зокрема волонтерської допомоги внутрішньо переміщеним особам;
- моніторинг діяльності УПЦ (МП) в умовах широкомасштабної агресії рф;
- співпраця з Черкаською обласною рада християнських церков;
- поглиблення співпраці консервативних і релігійних організацій України та США.
У сфері збереження національно-культурної спадщини та протидії російській пропаганді :
- розвиток і примноження творчого потенціалу молоді та культурного простору м. Черкаси;
- участь в реалізації проєкту «Університет ІІІ віку» шляхом надання освітньо-культурних послуг черкасцям поважного віку;
- сприяння діяльності Центру креативних індустрій, який покликаний створити умов для розвитку креативного потенціалу молоді; стимулювання співпраці між науковцями, митцями та підприємцями для створення нових культурних продуктів; підтримка культурних та мистецьких проєктів, спрямованих на збагачення культурного життя та забезпечення соціальних потреб мешканців регіону тощо.
- національного університету імені Богдана Хмельницького
- організація та проведення інформаційної роботи серед молоді щодо недопущення проникнення в їхнє середовище російських наративів;
- популяризація вітчизняної історії та національних традиції українського народу;
- дерадянізація і дерусифікація топонімів у м. Черкаси.
-